Czech Republic

Location
Czech Republic

Dewar Partnership Ltd. je poradenskou firmou nabízející kompletní služby v oblasti výtahů a eskalátorů – specializujeme se na poskytování informací o integrované vertikální dopravě a služby projektového řízení. Poskytujeme poradenské služby v oblasti výtahů a eskalátorů napříč reklamními, volnočasovými, finančními, maloobchodními, vzdělávacími, zdravotnickými, dopravními a leteckými trhy, a to ve Velké Británii, Evropě a globálně pro širokou škálu klientů z veřejného a soukromého sektoru.

Efektivní řízení vertikální dopravy budovy by mělo probíhat na pozadí, aby mohli uživatelé budovy jednoduše a bez obav využívat výtahy či eskalátory. Náš přístup k návrhu vertikální dopravy, modernizaci, projektovému řízení, řízení portfolia vertikální dopravy, zákonných a kontrolních služeb a řízení údržby s důrazem na klienta nám pomáhá zajistit správnou funkčnost všech výtahů a eskalátorů. Neustále usilujeme o poskytnutí návrhů, kontrol a služeb správy pro zajištění efektivního, bezproblémového a bezpečného fungování služeb vertikální dopravy.

Dewar Partnership je divizí skupiny společností spadajících pod Lerch Bates Inc. se sídlem v Denveru, Colorado, USA.

Technical
Expertise
Since 1947, many clients have become our valued friends. Lerch Bates consultants are employee owners who share their expertise and innovation. Our Senior Consultants average 25 years of experience