Poland

Location
Poland

Dewar Partnership Ltd. to firma konsultingowa specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług doradczych dotyczących dźwigów i schodów ruchomych, a także transportu pionowego i zarządzania projektami. Świadczymy usługi doradcze w zakresie wind i schodów ruchomych na rynkach handlowych, rekreacyjnych, finansowych, detalicznych, edukacyjnych, zdrowotnych, transportowych i lotniczych na terenie Wielkiej Brytanii, w całej Europie i na świecie, dla szerokiego grona klientów z sektora publicznego i prywatnego.

Idealną konstrukcję budynku charakteryzuje zakulisowe zarządzanie pionowym transportem, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo, bez jakichkolwiek obaw i niedogodności korzystać z wind lub schodów ruchomych. Nasze ukierunkowane na klienta podejście do projektowania transportu pionowego, modernizacji, zarządzania portfelem usług transportu pionowego, usług kontroli ustawowej i stanu technicznego oraz zarządzania konserwacją umożliwia zapewnienie naszym klientom, że ich windy i schody ruchome będą zawsze w dobrym stanie. Gwarantujemy dostarczenie projektu, inspekcje i usługi zarządzania w celu utrzymania wydajności, płynności i bezpieczeństwa systemów transportu pionowego.

Dewar Partnership jest oddziałem grupy spółek Lerch Bates Inc. z siedzibą w Denver, Kolorado, USA

Technical
Expertise
Since 1947, many clients have become our valued friends. Lerch Bates consultants are employee owners who share their expertise and innovation. Our Senior Consultants average 25 years of experience